O bělení obecně
 
 
   

White Pearl představuje profesionální, stomatologický bělící systém na zubní
sklovinu.

Je to rychlý, efektivní, bezpečný
a jednoduchý způsob, jak si doma
v pohodlí vybělíte své zuby.

 Výrobky White Pearl
 Kde zakoupit White Pearl
 Objednávka White Pearl
 Návok k použití
 Otázky a odpovědi
 Vaše zkušenosti
 Pro lékárníky
 Kontakt
 
 

Návod na použití:
(pro bělení horní a dolní části zubů)

Aplikátor ponoříme do horké vody na 5-10 sekund. Musí být dostatečně měkký, aby zuby dobře kopíroval.
POZOR: Delším zahříváním se aplikátor znehodnotí!

Po vyndání aplikátoru z horké vody chvíli počkáme, aby horký aplikátor nepopálil Vaše ústa. Změkčený aplikátor formuje prsty a jazykem v ústní dutině až do jeho ustálení. Aplikátor necháme vyschnout a jeho držátko odstřihneme. V případě neschopnosti s jeho tvarem můžeme postup zopakovat. V případě, že je vytvarován a jste s tvary spokojeny, ochlaďte ho ve studené vodě. Nyní máte aplikátor připraven pro celou bělící kůru.

Na začátku každého dílčího bělení naneseme malé množství gelu na čelní stran u aplikátoru. Je možné použít k nanesení také plnící pero, které je součástí balení. Aplikátor před nanesením gelu musí být suchý, neboť voda gel znehodnocuje.

Aplikátor nasadíme na zuby a gel necháme působit 20-30 minut. (V případě, že Vaše zuby nebo dásně jsou přecitlivělé, snižte aplikaci na 10-15 minut.) Jednorázová denní aplikace přinese uspokojivé výstledky, ale pro urychlení bělícího procesu, jako i v případě zvlašť tmavých zubů, můžeme opakovat aplikaci 2-3 x denně. Po ukončení aplikace je potřeba ústa si vypláchnout a aplikátor umýt vodou.

Většina lidí vidí účinky bělení již po prvním týdnu, ale nejpravděpodobněji je to za 10 – 14 dní, za podmínek dodržení návodu na použití.

Náš stomatologický gel se liší od jiných konkurenčních výrobků především v tom, že se gel aplikuje do tzn. aplikátorů, které se nasazují na zuby spolu s gelem. Gel tak může na zuby působit celou seanci a nikoliv jen krátký čas.

V případě, že dochází k větší tvorbě slin, jsou 2 možnosti - bělit odděleně - nejprve horní a poté spodní patro, anebo si připravit misku, do které budete moci sliny plivat.
 

Citlivé zuby nebo dásně?

Při bělení zubů doporučujeme zubní pastu vyměnit za zubní pastu proti citlivosti(sensitive). V případě přecitlivělosti doporučujeme snížit čas aplikace gelu na 15 minut denně až do ustoupení těchto problémů. Nebo bělení na několik dní přerušit. Poté pokračujte dále dle návodu. Při přetrvávajících problémech(bodání v zubu) se může jednat o skrytý zubní kaz, proto přestaňte používat gel a poraďte se se svým lékařem.

DŮLEŽITÉ:

Měly by se bělit pouze zuby zdravé, bez zubních kazů a jiných problémů(krvácení dásní apod.). Plomby na zubech nejsou překážkou k bělení zubů, avšak bělící gel plomby nevybělí.

Bělení je určeno pro osoby starší 16-ti let. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. Bělení není určeno těhotným a kojícím ženám.

Peroxidy Vaše zoubky vybělí a fluoridy působí proti zubnímu kameni a pomáhají předejít parodontóze.