O bělení obecně
 
 
   
 

Bílé zuby pro Vaši krásu a zdraví!

70% pacientů ve stomatologických ordinacích žádá po zubaři informace o bělení zubů a chtějí zuby vybělit.

Oproti bělícím zubním pastám neobsahuje bělící gel White Pearl žádné částečky perlitu nebo vápence, které mechanicky zubní sklovinu brousí, ale pigmenty v zubní sklovině rovnou odbarvuje.

   
 Výrobky White Pearl
 Kde zakoupit White Pearl
 Objednávka White Pearl
 Návok k použití
 Otázky a odpovědi
 Vaše zkušenosti
 Pro lékárníky
 Kontakt
 
 

Bělení zubů obecně

zářivý úsměv a zdravě vypadající zuby jsou pro širokou veřejnost stále žádanějším aspektem osobní kultury. V západních zemích Evropy, kde se v posledních letech enormně zvýšil zájem o zubní bělící prostředky, se stal zářivý úsměv naprostou samozřejmostí a příčinou úspěchů v osobním životě i v zaměstnání.

Asi před 30 lety byla objevena nová metoda bělení zubů s účinnou látkou karbamid peroxid. Látka prostupuje do struktury zubu a odbarvuje pigmenty v ní usazené. Zubní sklovina zůstává nepoškozena. Koncentrace látky karbamid peroxid se liší dle způsobu použití. V případě domácího bělení se používá koncentrace 10%, tato koncentrace však roste v případě ordinačního bělení, kde je zapotřebí dosáhnout výsledků v co nejkratším čase. Ve stomatologických ordinacích se běžně používá k bělení zubů karbamid peroxid v koncentracích 16, 22 a 30%. 

Bělící zubní pasty zuby nevybělí, pouze mechanicky působí na zubní sklovinu a odstraňují usazeniny. Princip bělení zubů u bělících zubních past je založen na částicích vápence nebo perlitu, které zuby pouze obrušují. Navíc i při čištění zubů totiž dochází k usazování pigmentů. Proto přichází revoluce v bělení zubů White Pearl.

Je bělení zubů opravdu bezpečné?

Karbamid peroxid je jediná klinicky ověřená látka, která zuby bělí, aniž by je mohla jakkoliv poškodit. Zubní lékaři využívají této látky několik desítek let s největší možnou spokojeností. 

Bělení zubů White Pearl

White Pearl je bezpečný a přitom účinný. Obsahuje vysoký podíl fluoridů, které ihned pomáhají regenerovat bělený chrup a zubní sklovinu tím aktivně chrání. Gel navíc desinfikuje ústní dutinu a působí proti zánětům v dutině ústní, má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky je 10%, což představuje maximální bezpečnost pro bělený chrup. Není důvod se tedy obávat bělení zubů a považovat bílé zuby za něco nepřirozeného. Při působení 2 x 30min denně se viditelně výsledky dostaví nejpozději za 10 – 14 dní.  

Bělení White Pearl je identické se stomatologickým bělením, které Vám provede Váš zubní lékař. Ten Vám totiž vytvaruje zubní aplikátor a poté obdržíte bělící gel. V případě WP si aplikátor vytvarujete sami a bělící gel máte již v balení. Dosáhnete tak stejné techniky bělení, avšak s úsporou až několika tisíc korun. Bělit tak můžete v pohodlí domova, i když Vaše zuby si budou myslet, že jsou v ordinaci.

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice, kde bylo kladeno maximální úsilí na bezpečnost a účinnost. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu.

Citlivost zubů:

Bělení zubů může výjimečně způsobit dočasné zvýšení citlivosti zubů. Citlivost zubů mizí během několika dnů po přerušení bělení, nebo v případě ukončení kůry, po dokončení. V žádném případě nedochází k poškození zubního nervu. V případě zvýšené citlivosti zubů doporučujeme bělení přerušit. Po odeznění citlivosti pokračujte dle návodu. Preventivně doporučujeme v případě bělení používat zubní pastu proti citlivosti zubů(sensitive).

Z jakých důvodů zuby pigmentují?

  • Káva, čaj
  • Červené víno
  • Tetracyklinova antibiotika a další léky
  • Stárnutí
  • Kouření 

Jaké zuby lze bělit?

Měly by se bělit pouze zuby zdravé, bez zubních kazů a jiných problémů. Zubní plomby nejsou překážkou k bělení zubů, gel na ně neúčinkuje.

Výhody bělení White Pearl:

Vybělí i velmi zažloutlé zuby(kouření, pití kávy, stáří, léky)

Nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být 130/65(dle typu bělící sady).

Tuba s bělícím gelem vydrží na celou proceduru bělení i následné dobělení v případě opětovného žloutnutí chrupu.

Gel v aplikátoru zub obklopí rovnoměrně a bělí zub i v mezizubních prostorách, kam se jiné bělící systémy nedostanou.

Obsah fluoridů, které regenerují zuby a působí proti zubním kazům.

Tvarovatelné aplikátory(jsou obsahem balení) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.

Gel také desinfikuje dutinu ústní, čímž přispívá k celkovému zdraví.

Zároveň působí preventivně proti zánětu dásní.

Nasazování aplikátoru je velice jednoduché a denní kůra rychle uteče. Aplikátor si vytvarujete pouze jednou a pak už jej můžete využívat jen pro Vaše bělení.

Další užitečné rady a informace naleznete na serveru www.beleni-zubu.cz